Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Nasze Stowarzyszenie Patronem Medialnym Konferencji ''Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie''

Nasze Stowarzyszenie Patronem Medialnym Konferencji ''Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie''

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on piątek, 15 września 2017 | 16:36W dniu 9 października 2017 r. Polska Izba Ekologii organizuje konferencję nt. "Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie, która odbędzie się w Hotelu ALTUS Prestige Katowice, ul. Uniwersytecka 13. Nasze Stowarzyszenie - oraz nasze Czasopismo "Czystsza Produkcja i Eko-zarządzanie" - dołączyły do grona Patronów Medialnych tego wydarzenia.

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie metod ograniczania skutków szkodliwych zanieczyszczeń powietrza zagrażających zdrowiu i życiu człowieka oraz podniesienie świadomości społecznej nt. wpływu zanieczyszczenia powietrza na zdrowie człowieka.

Konferencja skierowana jest do jednostek samorządu terytorialnego, ekspertów specjalizujących się w ochronie powietrza, przedsiębiorstw, uczelni, instytutów badawczo-naukowych, organizacji pozarządowych, osób fizycznych zaangażowanych w problematykę ochrony powietrza.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne - wyłącznie po przesłaniu wypełnionej karty zgłoszenia na adres e-mail: szkolenia@pie.pl do 04.10.2017 r.

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji na stronie konferencji, w tym formularz zgłoszeniowy, na stronie: http://www.pie.pl/konferencje/wplyw-zanieczyszczen-powietrza-na-zdrowie.html


http://www.pie.pl/konferencje/wplyw-zanieczyszczen-powietrza-na-zdrowie.html
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz