Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Relacja z naszego udziału w Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Katowicach

Relacja z naszego udziału w Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Katowicach

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 16 września 2015 | 08:59


W dniach 11-12 września 2015 uczestniczyliśmy w Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Katowicach. Pierwszego dnia w Katowickiej CINiBA uczestniczyliśmy w warsztatach dla organizacji pozarządowych, natomiast w drugim dniu pojawiliśmy się w Miasteczku Organizacji, które powstało w Parku Powstańców Śląskich.

Nasze stanowisko zostało przygotowane jako "minimalistyczne" - jak przystało na organizację promującą ochronę środowiska. Oszczędne były też rozdawane przez nas ulotki (format A7, na papierze z recyklingu). Odwiedzające nasze stanowisko Osoby mogły zabrać też ze sobą ostatni numer czasopisma Czystsza Produkcja i Eko-zarządzanie oraz naszą "organizacyjną" ekologiczną siatkę na zakupy. Mogli też porozmawiać z naszymi Członkami, obecnymi cały czas na "miasteczkowym" stanowisku: Anią, Sylwią i Michałem. Wydarzenie opisujemy również na naszym profilu na Facebooku.
Poniżej prezentujemy materiały z Festiwalu. Wszystkim Osobom, które zainteresowały się naszym Stowarzyszeniem podczas tego wydarzenia serdecznie dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Festiwalu Organizacji Pozarządowych
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz