Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Polską Izbą Ekologii

Podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Polską Izbą Ekologii

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 26 listopada 2015 | 15:20

23 listopada 2015, podczas konferencji "Ochrona środowiska w województwie śląskim. Historia i przyszłość", podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Polską Izbą Ekologii (PIE). Mamy nadzieję, na dobrą i owocną współpracę na rzecz ochrony środowiska na Śląsku oraz w całej Polsce. Porozumienie sygnowali: Przewodniczący Rady PIE - Pan Minister Czesław Śleziak, Prezes Polskiej Izby Ekologii - Pan Grzegorz Pasieka oraz Prezes Stowarzyszenia Polski Ruch CP - Pan Krzysztof Galeja. Porozumienie parafował również obecny na uroczystości Honorowy Prezes naszego Stowarzyszenia - Pan Prof. Zygfryd Nowak. Fotoreportaż z podpisania porozumienia o współpracy prezentujemy poniżej.

Przed podpisaniem porozumienia - wystąpienie Pana Ministra Śleziaka
Porozumienie podpisuje Prezes Krzysztof Galeja - Stowarzyszenie Polski Ruch CP

Porozumienie podpisuje Pan Minister Czesław Śleziak - Przewodniczący Rady PIE

Porozumienie parafuje Honorowy Prezes naszego Stowarzyszenia - Profesor Zygfryd Nowak

Porozumienie podpisuje Prezes Grzegorz Pasieka - Polska Izba Ekologii

Przemówienie Profesora Nowaka po podpisaniu porozumienia o współpracy między CP i PIE oraz podpisaniu Międzynarodowej Deklaracji CP UNEP przez Polską Izbę Ekologii.

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz