Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Czystsza Produkcja na Międzynarodowym Kongresie Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju

Czystsza Produkcja na Międzynarodowym Kongresie Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 1 czerwca 2016 | 21:27

31 maja 2016 r. gościliśmy w kampusie Politechniki Śląskiej w Rybniku, na Międzynarodowym Kongresie Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju. Kongres został zorganizowany wspólnie przez miasto Rybnik oraz przez działające przy Politechnice Śląskiej Stowarzyszenie Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju (ŚCEBiZR), z którym nieformalnie współpracujemy od początku jego powstania w 2014 roku.
W Kongresie ze strony Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji wzięli udział Prezes - Michał Jan Cichy oraz Honorowy Prezes - Twórca Polskiego Ruchu Czystszej Produkcji, prof. Zygfryd Nowak, zaproszony do Komitetu Honorowego Kongresu.
Konferencja była okazją m.in. do wysłuchania wielu prelekcji na aktualne tematy związane ze społecznymi aspektami prowadzenia działalności, a także do wymiany poglądów w ramach dyskusji panelowych.

Podczas Kongresu podpisaliśmy także oficjalny list intencyjny w sprawie współpracy ze ŚCEBIZR - mamy nadzieję na dalszą dobrą i owocną współpracę!


Na zdjęciach, od lewej: Prof. Zygfryd Nowak - Honorowy Prezes Stowarzyszenia Polski Ruch CP, Prof. Aleksandra Kuzior - Prezes ŚCEBiZR, Michał Jan Cichy - Prezes Stowarzyszenia Polski Ruch CP
Fot.: ŚCEBiZR


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz