Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Wasze opinie o naszych szkoleniach - noworoczna aktualizacja

Wasze opinie o naszych szkoleniach - noworoczna aktualizacja

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 4 stycznia 2017 | 14:01


Dbając o jakość organizowanych przez nasze Stowarzyszenie szkoleń i seminariów, prosimy Uczestników o ocenę naszej pracy - poprzez wypełnienie ankiet ewaluacyjnych. Pierwsze statystyczne podsumowanie Państwa opinii prezentowaliśmy w połowie maja 2016 roku. Najwyższy już zatem czas, aby opublikować aktualizację. W nowym zestawieniu prezentujemy m.in. nowe kategorie, jak wyżywienie - ponieważ zgodnie z Państwa sugestiami obecnie na szkoleniach zapewniamy również lunch.
Najnowsze podsumowanie (podobnie jak poprzednie) zostało wykonane na podstawie 100 ostatnich ankiet. Wyniki prezentujemy na poniższych infografikach. Stopień zadowolenia był określany przez Uczestników w skali od 1 do 5, gdzie 5 to ocena najwyższa. Wartości spisane w diagramach to średnie arytmetyczne z udzielonych odpowiedzi.
Na nasze szkolenia przychodzą Osoby z różnym doświadczeniem - zarówno początkujący, jak i doświadczeni pracownicy. Tym bardziej doceniamy wysoką ocenę stopnia zdobycia przez Uczestników naszych spotkań nowej wiedzy, która jest przydatna w praktyce poszczególnych firm.
Uczestnicy oceniają również pracę naszych Trenerów. Najnowsze wyniki podsumowuje poniższa infografika:
Warto także podkreślić również, że aż 97% Uczestników poleciłoby innym nasze szkolenia i seminaria.
Z przeprowadzonej analizy wynika, że nasze starania są nadal wysoko oceniane, a uzyskane rezultaty statystyczne okazały się lepsze, niż w poprzednich badaniach. Jest to dla nas powód do dumy, ale także zobowiązanie - nie tylko do co utrzymania wysokiego poziomu naszych usług, ale też do dalszego doskonalenia.
Ciesząc się z osiągniętych dotąd wyników - serdecznie zapraszamy!

P.S.
Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka cytatów z analizowanych ankiet ewaluacyjnych:

Co najbardziej się podobało?
 • "Ogromna wiedza prowadzących, pełen profesjonalizm, rewelacyjna atmosfera"
 • "Forma szkolenia, możliwość zadawania pytań i analizowania własnych przypadków"
 • "Ogólny sposób przekazywania informacji, rzeczowy, możliwość zadawania pytań"
 • "Sposób komunikacji z uczestnikami, jasne, konkretne tłumaczenie zagadnień problematycznych"
 • "Zajęcia praktyczne z najważniejszymi przykładami, przemyślane"
 • "Praktyczne przykłady"
 • "Wskazówki praktyczne, podane źródła z których można czerpać więcej informacji"
 • "Dobra znajomość obowiązujących przepisów, dobry kontakt z Kursantami"
 • "Osoba prowadząca - jasno przekazuje wiedzę, otwarta na pytania, pomocna"
 • "Niewielka ilość osób i kameralna sala, dzięki czemu była dobra komunikacja z prowadzącą i uczestnikami szkolenia"
 • "Taka liczba uczestników dająca możliwość wymiany doświadczeń, dyskusji, konsultacji"
 • "Możliwość zadawania pytań w trakcie i otrzymywanie odpowiedzi na nie"

ZOBACZ AKTUALNIE ZAPLANOWANE SZKOLENIA


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz