Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Seminarium o GOZ i CP w Czechowicach-Dziedzicach (10.10.2018 r.)

Seminarium o GOZ i CP w Czechowicach-Dziedzicach (10.10.2018 r.)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on sobota, 18 sierpnia 2018 | 15:00

 

10 października 2018 r. nasze Stowarzyszenie będzie Gościem Specjalnym seminarium zatytułowanego "Gospodarka o Obiegu Zamkniętym i Czystsza Produkcja w praktyce", organizowanego w Czechowicach Dziedzicach przez firmę TeamPrevent. Spotkanie będzie jednym z cyklu "Forum Liderów Ochrony Środowiska". Przewidywany jest czas na prelekcje o GOZ i CP, na wystąpienia firm przykładowych firm oraz dyskusję.
Spotkanie jest odpłatne, dla pokrycia kosztów ponoszonych przez Organizatora, natomiast udział naszego Stowarzyszenia odbywa się na zasadach społecznych.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ulotką na temat tego wydarzenia:Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz