Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » O Gospodarce o Obiegu Zamkniętym na SGH - konferencja pod naszym patronatem i z naszym udziałem

O Gospodarce o Obiegu Zamkniętym na SGH - konferencja pod naszym patronatem i z naszym udziałem

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on sobota, 6 października 2018 | 11:30W dniu 19 września br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się konferencja zatytułowana "Gospodarka o obiegu zamkniętym – nowa utopia czy droga konieczna?". Organizatorami konferencji były Fundacja WWF oraz SGH. Wśród Patronów konferencji znalazło się m.in. nasze Stowarzyszenie. Obrady, które zgromadziły wielu znakomitych Prelegentów oraz ok. 70 Uczestników, przebiegały równolegle na dwóch aulach. W programie znalazły się m.in. dwa wystąpienia Członków naszego Stowarzyszenia, tj.:
  • "Czystsza Produkcja - 30 lat doświadczeń w działaniach w kierunku GOZ w Polsce" Michał Jan Cichy, Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji
  • "Przykłady wdrożeń GOZ w przedsiębiorstwach produkcyjnych - efekty ekonomiczne, środowiskowe i społeczne" Małgorzata Hordyńska, Politechnika Śląska
W drugim z przedstawionym powyżej wystąpień m.in. zaprezentowane zostały projekty zrealizowane w ramach zakończonej niedawno 46. Edycji naszego kursu kształcącego Ekspertów Czystszej Produkcji - obecnie odbywających się pod nazwą Akademia Czystszej Produkcji.
 
Pełny program konferencji znajduje się na stronie: https://www.wwf.pl/gospodarka-obiegu-zamknietego

Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonane podczas tej konferencji.

Wystąpienie Michała Jana Cichego - Prezesa Stowarzyszenia Polski Ruch CP
fot.: Stowarzyszenie Polski Ruch CP / KC

Wystąpienie Małgorzaty Hordyńskiej z Politechniki Śląskiej - Sekretarza Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia Polski Ruch CP
fot.: Stowarzyszenie Polski Ruch CP / KC
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz