Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Nasz drugi raport w ramach Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ - UN Global Compact

Nasz drugi raport w ramach Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ - UN Global Compact

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 28 sierpnia 2019 | 15:03Złożyliśmy nasz drugi raport do ONZ, wymagany z uwagi na formalne uczestnictwo naszego Stowarzyszenia w Inicjatywie Sekretarza Generalnego ONZ - UN Global Compact. Taki raport jesteśmy zobowiązani składać co 2 lata.
Nasze "Communication On Engagement" (COE) przesłaliśmy dziś (tj. 28.08.2019 r.) na stronę inicjatywy UNGC. Możesz zapoznać się z naszym raportem klikając link poniżej.

Pobierz Raport COE naszego Stowarzyszenia za okres od września 2017 do sierpnia 2019 roku.

Zobacz także stronę z naszym COE na portalu UN Global Compact

Przypominamy, że United Nations Global Compact to Inicjatywa Sekretarza Generalnego ONZ, zalecająca firmom i innym organizacjom poparcie, przyjęcie i stosowanie, we wszystkich sferach ich działalności, dziesięciu fundamentalnych zasad z zakresu praw człowieka, standardów pracy, ochrony środowiska i zapobiegania korupcji. Z 10-ma zasadami Global Compact możesz zapoznać się tutaj.


 

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz