Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , , » Trwają zapisy na dwa webinaria - o GOZ i CP

Trwają zapisy na dwa webinaria - o GOZ i CP

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 4 marca 2020 | 13:56

 

Już w marcu 2020 polecamy aż dwa webinaria:

1. Podstawy Gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)
19 marca, godz. 11.00-13.00
Prowadzący: Mirosław Bachorz

Chcesz dowiedzieć się, w jakim kierunku będzie zmierzać transformacja gospodarki w Polsce oraz w całej Unii Europejskiej, z jakimi wiąże się to wyzwaniami oraz szansami? Co to jest GOZ i jak zmieni życie producentów oraz konsumentów? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym webinarium. Program wydarzenia oraz informacje o Prelegencie znajdują się w dolnej części formularza zgłoszeniowego.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINARIUM O GOZ


2. Podstawy Czystszej Produkcji (CP)
26 marca, godz. 11.00-13.00
Prowadzący: Michał Jan Cichy

Co to jest Czystsza Produkcja i jak może zmienić Twoją firmę? Jakie korzyści przyniesie Tobie oraz przedsiębiorstwu? Jak zapobiegać zanieczyszczeniom i jak uzyskać Świadectwo Czystszej Produkcji? Odpowiedź na te i inne pytania dotyczące CP znajdziesz w naszym webinarium. Program wydarzenia oraz informacje o Prelegencie znajdują się w dolnej części formularza zgłoszeniowego

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINARIUM O CP


Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "Kampania edukacyjna na temat zapobiegania zanieczyszczeniom oraz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, z wykorzystaniem doświadczeń Czystszej Produkcji i EMAS", realizowanego z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
https://www.cp.org.pl/goz

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz