Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Wyszukiwarka dobrych praktyk i inwestycji CP

Wyszukiwarka dobrych praktyk i inwestycji CP

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on poniedziałek, 11 maja 2020 | 16:36
Zapraszamy do zapoznania się z opisami dobrych praktyk i inwestycji z Programu Czystszej Produkcji, opracowanych w ramach projektu Kampania edukacyjna na temat zapobiegania zanieczyszczeniom oraz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, z wykorzystaniem doświadczeń Czystszej Produkcji i EMAS, realizowanego w latach 2019-2022 z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach całego projektu zamieściliśmy na naszej stronie opisy w sumie 90 działań proekologicznych. 75 z nich zostało także zawartych w publikacji elektronicznej, którą możesz pobrać w formacie pdf. Baza jest i będzie uzupełniana o nowe przykłady również po zakończeniu projektu.


Aktualna liczba opisów na stronie: 96


UWAGA: opisy praktyk z MMŚP są dostępne także w języku angielskim! Chcesz pokazać przykłady dobrych praktyk anglojęzycznym studentom lub kontrahentom? - przejdź na stronę https://www.cp.org.pl/good-practicesWyszukaj opisy dobrych praktyk / inwestycji, wg kategorii:
(wyniki wyszukiwania otwierają się w oddzielnych kartach)

 

UWAGA: opisy praktyk z MMŚP są dostępne także w języku angielskim! Chcesz pokazać przykłady dobrych praktyk anglojęzycznym studentom lub kontrahentom? - przejdź na stronę https://www.cp.org.pl/good-practices

https://www.cp.org.pl/goz
Niniejszy materiał został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie „Polski Ruch Czystszej Produkcji”.
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz