Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Jak radzimy sobie ze szkoleniami ON-LINE? - podsumowanie statystyczne ankiet ewaluacyjnych

Jak radzimy sobie ze szkoleniami ON-LINE? - podsumowanie statystyczne ankiet ewaluacyjnych

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on wtorek, 5 stycznia 2021 | 13:23


W ostatnich miesiącach prowadzimy praktycznie wyłącznie szkolenia on-line. Jak nam idzie? Odpowiedzi poszukaliśmy w wynikach ankiet ewaluacyjnych. Każda wypełniona ankieta to dla nas cenne źródło informacji. Dzięki niej wiemy co poprawić, aby Uczestnicy byli jeszcze bardziej zadowoleni. Poniższe zestawienie zostało opracowane na podstawie 84 ankiet, zebranych od końca września do końca grudnia 2020 r.

Wyniki prezentujemy na poniższych infografikach. Stopień zadowolenia był określany przez Uczestników w skali od 1 do 5, gdzie 5 to ocena najwyższa. Wartości spisane w diagramach to średnie arytmetyczne z udzielonych odpowiedzi.


Wśród "innych aspektów", dodawanych wg uznania Ankietowanych, wymieniano m.in. możliwość prowadzenia dyskusji w czasie szkolenia on-line, jasność i czytelność przekazywanych informacji, możliwość zadawania pytań i uzyskiwanie satysfakcjonujących odpowiedzi, dostosowanie treści szkolenia do konkretnej grupy Uczestników i ich problemów, pracę na przykładach oraz możliwość zadawania pytań po szkoleniu, a także - po prostu - całokształt szkolenia i dobre wrażenia z nim związane, dobrą atmosferę.Na organizowane przez nas szkolenia przychodzą Osoby z różnym doświadczeniem - zarówno początkujący, jak i doświadczeni pracownicy. Dlatego tym bardziej doceniamy wysoki poziom zadowolenia Uczestników ze zdobycia nowej, przydatnej wiedzy.
 
Uczestnicy oceniają również pracę naszych Trenerów. Najnowsze wyniki podsumowuje poniższa infografika:

 
Warto także podkreślić również, że 97,6% Uczestników poleciłoby nasze szkolenia (pozostałe 2,4% zaznaczyło opcję "Trudno powiedzieć", natomiast nikt nie zaznaczył, że naszych szkoleń by nie polecił).
 
Z przeprowadzonej analizy wynika, że Uczestnicy są zadowoleni z jakości oferowanych przez nas od kilku miesięcy usług szkoleniowych realizowanych w formule ON-LINE. Jest to dla nas powód do dumy, ale także zobowiązanie - nie tylko do co utrzymania wysokiego poziomu naszych usług, ale też do dalszego doskonalenia. 
 
Ciesząc się z osiągniętych dotąd wyników - serdecznie zapraszamy!
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz