Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Patronat naszego Stowarzyszenia nad konferencją ''Gospodarka odpadami w wymiarze termicznego przekształcenia i wyzwań w obszarze odpadów opakowaniowych''

Patronat naszego Stowarzyszenia nad konferencją ''Gospodarka odpadami w wymiarze termicznego przekształcenia i wyzwań w obszarze odpadów opakowaniowych''

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 30 marca 2023 | 12:34

 

 

Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji objęło patronatem medialnym hybrydową konferencję "Gospodarka odpadami w wymiarze termicznego przekształcenia i wyzwań w obszarze odpadów opakowaniowych", organizowaną przez Polską Izbę Ekologii we współpracy z Politechniką Częstochowską i Organizacją Odzysku Opakowań Rekopol S.A.

Konferencja odbędzie się 11 maja 2023 r. w Hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13).

Celem konferencji: przekazanie uczestnikom wiedzy odnośnie realizowanych projektów, proponowanych rozwiązań technologicznych oraz wyzwań stojących przed nowymi inwestorami w oparciu o doświadczenia tych, którzy termiczne przekształcenie odpadów prowadzą z sukcesem od kilku lat.

Konferencja skierowana jest do: członków Izby – w przeważającej mierze są to przedsiębiorcy działający w obszarze inwestycji i usług na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej, przedstawicieli jednostek samorządowych i przedstawicieli samorządów mieszkańców, przedstawicieli instytucji związanych z gospodarką odpadami oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Więcej informacji o tej konferencji: https://www.pie.pl/konferencje/gospodarka-odpadami-w-wymiarze-termicznego/

 

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz