Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Wywiad na temat Czystszej Produkcji i naszego Stowarzyszenia w kwartalniku ''Ekologia''

Wywiad na temat Czystszej Produkcji i naszego Stowarzyszenia w kwartalniku ''Ekologia''

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on wtorek, 23 kwietnia 2024 | 11:07

   

W najnowszym numerze kwartalnika "Ekologia" Polskiej Izby Ekologii, w dziale "Ekokrozmowa", ukazał się obszerny wywiad z Prezesem Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji - Michałem Cichym. W wywiadzie znalazło się wiele informacji zarówno o historii, jak i obecnych działaniach Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji. Nie zabrakło wyników i statystyk, informacji o Akademiach Czystszej Produkcji, o dobrych praktykach oraz wyzwaniach Polskiego Ruchu CP.

Dziękujemy Redakcji "Ekologii" za zaproszenie do wywiadu, a także za zgodę na opublikowanie jego treści na naszej stronie (można go pobrać klikając w ten link lub w poniższą grafikę z pierwszą stroną wywiadu).

Artykuł pochodzi z numeru 1/109 kwartalnika "Ekologia" Polskiej Izby Ekologii, który ukazał się w marcu 2024 roku.


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz