Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Patronat nad konferencją ''Niebieski Ład = zrównoważone gospodarowanie zasobami wód'' (6 czerwca 2024 r., Katowice)

Patronat nad konferencją ''Niebieski Ład = zrównoważone gospodarowanie zasobami wód'' (6 czerwca 2024 r., Katowice)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 18 kwietnia 2024 | 15:25

Nasze Stowarzyszenie objęło patronatem medialnym kolejną konferencję Polskiej Izby Ekologii, zatytułowaną "Niebieski Ład = zrównoważone gospodarowanie zasobami wód". Współorganizatorem jest Główny Instytut Górnictwa Państwowy Instytut Badawczy w Katowicach.

Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2024 r. w w Hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13).

Zagadnienia, które będą poruszane w trakcie konferencji mają na celu nakreślenie problematyki związanej z niebieską sprawiedliwą transformacją, w tym zagadnień planistycznych, technicznych i środowiskowych przyczyniających się do skutecznej ochrony zasobów wody i lepszego wykorzystania tego zasobu.

Tematyka oraz sposób realizacji konferencji pozwoli na przekazanie odpowiedniej wiedzy i praktyki przedstawicielom wszystkich instytucji zainteresowanych procesem Blue Deal, planowania strategicznego w zakresie ochrony i zrównoważonego gospodarowania zasobami wody. Dodatkowo transmisja online pozwoli na dotarcie do szerszego grona interesariuszy, w tym również lokalnych społeczności, których problematyka związana z gospodarką wodną najbardziej dotyczy.


Konferencja skierowana jest głównie do:

  • Samorządów,
  • Przedstawicieli administracji rządowej odpowiedzialnej za planowanie i realizację celów systemowej ochrony zasobów wodnych w Polsce,
  • Przedsiębiorców w tym z sektora komunalnego,
  • Jednostek naukowych działających na rzecz wartościowania i ochrony zasobów wodnych,
  • Organizacji pozarządowych oraz mediów.

Szczegóły na stronie konferencji: https://www.pie.pl/konferencje/niebieski-lad-zrownowazone-gospodarowanie-zasobami-wody/

 


  


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz