Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Nowy certyfikat systemu zapewnienia jakości szkoleń naszego Stowarzyszenia

Nowy certyfikat systemu zapewnienia jakości szkoleń naszego Stowarzyszenia

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on wtorek, 21 maja 2024 | 10:40

 

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie w recertyfikacji naszego systemu zapewnienia jakości szkoleń.

System ten wdrożyliśmy w roku 2018 i od tego czasu stale go utrzymujemy, co potwierdzane jest kolejnymi certyfikatami. Najnowszy audyt recertyfikacyjny odbył się w dniu 4 kwietnia, a obecnie możemy się już cieszyć kolejnym certyfikatem wydanym przez firmę Dekra.

Certyfikat to z jednej strony potwierdzenie utrzymania wysokiej jakości naszych działań, które prowadzone są zgodnie z wymaganiami standardu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0, a z drugiej strony - możliwość uzyskiwania dofinansowania do naszych szkoleń przez mikro-, małe i średnie firmy (poza Mazowszem i Pomorzem) z Bazy Usług Rozwojowych BUR, prowadzonej przez PARP.

Oto nasz najnowszy certyfikat:
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz