Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji

Wspieraj nasze działania


Nasze działania nie byłyby możliwe bez konsekwentnego wsparcia Osób i Organizacji interesujących się sprawami środowiskowymi i/lub społecznymi. Dzięki Waszemu wsparciu możemy realizować działania przyczyniające się m.in. do rozpowszechniania informacji, poszerzania wiedzy oraz wdrażania nowych rozwiązań z zakresu Czystszej Produkcji, a także - w coraz większym zakresie - CSR.

Możesz nam pomóc na wiele sposobów:
 1. Powiedz o naszych działaniach swojej rodzinie, znajomym, współpracownikom, przekaż informacje o nas swoim przyjaciołom na portalach społecznościowych. Pomóż nam promować nasze działania, rozpowszechniać informacje o Ruchu Czystszej Produkcji, czynić coraz bardziej rozpoznawalnym nasze logo, przekazywać jak największej liczbie osób i instytucji adresy naszych stron internetowych itp. To nieoceniona pomoc dla naszych wspólnych, stowarzyszeniowych działań
   
 2. Wspieraj nas, zupełnie za darmo, podczas zakupów w wybranych sklepach internetowych, dzięki innowacyjnemu serwisowi Fundacji FaniMani. Robisz zakupy jak zwykle, płacisz tyle samo, a część przekazanych przez Ciebie środków trafia na wybrany cel społeczny. Wspieranie jeszcze nigdy nie było tak proste! Szczegóły znajdziesz tutaj.

 3. Przekaż dowolną kwotę w formie darowizny na nasze konto:

  Stowarzyszenie "Polski Ruch Czystszej Produkcji"
  Ul. Krasińskiego 13, 40-019 Katowice
  09 1540 1287 2001 6886 3663 0001 (Bank Ochrony Środowiska)
  Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia

  Gotowy druk przelewu/wpłaty możesz pobrać tutaj.
  Każda kwota, nawet niewielka, jest dla nas ważna. Nie tylko daje nam większe możliwości działania, ale też stanowi motywujący dowód, że nasza działalność jest Twoim zdaniem ważna, warta wspierania.
  Pamiętaj, że kwotę przekazanej nam darowizny możesz odliczyć od podstawy swojego opodatkowania!
   
 4. Zostań Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia - jako "osoba fizyczna". Włączysz się aktywnie w życie naszego Stowarzyszenia, otrzymasz zniżki na organizowane przez nas szkolenia i eventy, a przy tym wspomożesz nas symboliczną składką członkowską - szczegóły znajdziesz tutaj.
   
 5. Zostań Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia - jako organizacja. Włączysz się aktywnie w życie naszego  Stowarzyszenia, otrzymasz zniżki na organizowane przez nas szkolenia i eventy. W ramach podziękowania zamieścimy logo Twojej Organizacji na naszej stronie www, w naszych wydawnictwach, na roll-up-ach wystawianych podczas organizowanych przez nas wydarzeń. Wspomożesz nas przy tym składką członkowską, której wielkość jest uzależniona od wielkości zatrudnienia w Twojej Organizacji - szczegóły znajdziesz tutaj.
   
 6. Zgłoś ciekawy pomysł, stanowiący odpowiedź na problemy ekologiczne i/lub społeczne. Jeśli okaże się ciekawy, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę przy jego realizacji.
   
 7. Zostań Wolontariuszem. Aby porozmawiać o możliwościach w tym zakresie, skontaktuj się z nami, pisząc do nas na adres: biuro@cp.org.pl

0 komentarze :

Prześlij komentarz