Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Akcja CP-Info

Akcja CP-Info

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on poniedziałek, 3 sierpnia 2015 | 06:06
Akcja polega na wymianie ciekawych informacji drogą e-mailową, za pośrednictwem jednej Osoby, która zbiera wiadomości nadsyłane przez różnych Uczestników Ruchu CP – np. o ciekawych szkoleniach, konferencjach, dofinansowaniach, targach, nowościach branżowych itp. Osoba ta (moderator) rozsyła otrzymane wiadomości wyłącznie do tych Organizacji i Osób z Ruchu CP, które potencjalnie mogą być zainteresowane daną wiadomością
(np. do „MMŚP z woj. śląskiego”, „zakładów wodociągowych z dowolnych województw”, „samorządów”, „wszystkich firm z Opolszczyzny” itp.). Dzięki takiemu postępowaniu, właściwe informacje szybko trafiają do właściwych Ludzi, którzy nie muszą z gąszczu różnych, w większości nieciekawych dla Nich informacji, wyłuskiwać tego, co naprawdę Ich interesuje. 

Pomysł na akcję "CP-info" został poddany pod dyskusję w dniu 23 października 2014 r., podczas spotkania Pełnomocników CP w Katowicach. Propozycja spotkała się nie tylko z przychylnym przyjęciem, ale też niemal natychmiastową reakcją w postaci przysłania pierwszych informacji, które niezwłocznie zostały rozpowszechnione wśród potencjalnie zainteresowanych nimi Uczestników Ruchu CP.
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz