Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Akcja Przez 'Czystszą' do Pracy

Akcja Przez 'Czystszą' do Pracy

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on piątek, 7 sierpnia 2015 | 12:28

Źródło informacji o pracy w ochronie środowiska i CSR


Jak to działa?
 •  Poniżej znajduje się link do tabeli z ogłoszeniami, podzielonej na:
  • Wiersze (działy), mówiące jakiej dziedziny dotyczą dane ogłoszenia:
   • "ochrona środowiska"
   • "pozostałe aspekty społecznej odpowiedzialności organizacji/zrównoważonego rozwoju"
  • kolumny, z ogłoszeniami:
   • Pracowników szukających pracy ("Człowiek szuka pracy...")
   • Pracodawców poszukujących Pracowników ("Praca szuka człowieka...")
 • Jeśli jakieś ogłoszenie pasuje do więcej niż jednego działu, jest wstawiane w każdym z nich oddzielnie.
 • Ogłoszenia pochodzą od Osób, które je do nas nadesłały, lub z innych źródeł - dostępnych publicznie (Stowarzyszenie nie bierze odpowiedzialności za treść i rzetelność zamieszczanych ogłoszeń, nie są one przez nas weryfikowane)
 • W przypadku pobrania ogłoszenia ze źródeł ogólnodostępnych, podajemy źródło ogłoszenia lub link do danego ogłoszenia zamieszczonego w Internecie
 • W przypadku Osób, które przyślą do nas krótkie informacje, stanowiące opis danej Osoby, z pominięciem Jej danych osobowych (jak w zamieszczonych poniżej ogłoszeniach) - ogłoszenie te zamieścimy na stronie akcji. W wiadomości przesłanej do nas prosimy dołączyć dopisek "Proszę o umieszczenie niniejszego ogłoszenia w Internecie na stronie akcji "Przez Czystszą do Pracy", prowadzonej przez Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji. Oświadczam, że przesyłane dane są rzetelne i dotyczą mojej osoby".
 • Jeśli Pracodawca jest zainteresowany ogłoszeniem którejś z Osób poszukujących pracy, powinien kliknąć znajdujący się pod danym ogłoszeniem link „Jestem zainteresowany/a tym ogłoszeniem”. Spowoduje to otworzenie krótkiej ankiety, umożliwiającej Pracodawcy przekazanie swoich danych kontaktowych do Stowarzyszenia. Informacje wpisane w tej ankiecie przesyłamy następnie do danej Osoby poszukującej pracy - pozostawiając Jej decyzję, czy ostatecznie skontaktuje się z danym Pracodawcą, czy też nie. Wiadomości od pracodawców powinny dotyczyć zatrudnienia na stanowiskach związanych z zakresem tematycznym naszej akcji, tj. związanych z ochroną środowiska, bhp lub zrównoważonym rozwojem / społeczną odpowiedzialnością biznesu.
Zapraszamy do przysyłania Waszych ogłoszeń! Ich publikowanie jest całkowicie bezpłatne. Propozycje ogłoszeń prosimy zgłaszać na adres michal.cichy@czystszaprodukcja.pl.

Zachęcamy też do współtworzenia naszej akcji, poprzez przysyłanie ofert z wybranego portalu z ogłoszeniami. Obecnie uczestniczy w niej 6 Osób, które wynajdują dla Was w różnych źródłach oferty pracy.

Jeśli za pośrednictwem naszej inicjatywy komuś z Was uda się znaleźć pracę lub Pracownika – poinformujcie nas o tym! Będzie to dla nas powód do zadowolenia, dalszej motywacji oraz satysfakcji, że uruchomiliśmy akcję przynoszącą konkretne, dobre rezultaty.

Uwaga: zaznaczamy, że zamieszczenie ogłoszenia na stronie naszej Akcji nie daje pewności ani nie stanowi gwarancji/obietnicy, że jakiś Pracodawca na nie zareaguje. W związku z tym, zamieszczenie ogłoszenia na naszej stronie nie może osłabiać samodzielnych starań o znalezienie wymarzonej pracy.


Uwaga: szukamy Osób, które chciałyby wziąć czynny udział w tej akcji – i jako Wolontariusze zobowiązałyby się do przeglądania np. jednego wybranego serwisu z ofertami pracy oraz przysyłania e-mailem linków do znalezionych w nim ofert do Polskiego Centrum CP.
Każda, nawet niewielka pomoc, pozwoli nam udoskonalić tę akcję i zwiększyć płynące z niej korzyści! Dla Wolontariuszy istnieje oczywiście możliwość nawiązania bliższej współpracy z naszym Stowarzyszeniem.

Zachęcamy też do rozpowszechniania informacji o naszej akcji, np. poprzez klawisze Facebooka.

Zainteresowane Osoby zapraszamy do kontaktu pod adresem: biuro@cp.org.pl lub pod numerem telefonu 601 33 71 70.
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz