Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Kolejna innowacja w finansowaniu

Kolejna innowacja w finansowaniu

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 21 lipca 2016 | 10:17


https://fanimani.pl/stowarzyszenie-polski-ruch-czystszej-produkcji/?utm_source=sendy&utm_medium=email&utm_campaign=20160615-podaruj-zlotowke


Być może już wiesz, że możesz - w społecznie innowacyjny sposób - wspierać nasze Stowarzyszenie, zupełnie za darmo, robiąc zakupy w określonych sklepach internetowych, dzięki naszej współpracy z Fundacją FaniMani (o szczegółach pisaliśmy już tutaj).

Teraz możesz łatwo pomóc nam praktycznie "od ręki", klikając w powyższy obrazek, a następnie:
1) zakładając bezpłatne konto w Fundacji FaniMani (chyba że już je masz) i wybierając nasze Stowarzyszenie spośród organizacji, które można wspierać,
2) instalując w swojej przeglądarce wygodną, zupełnie nową "przypominajkę" - tj. aplikację, wyświetlającą komunikat, że sklep internetowy, który właśnie odwiedzasz, jest partnerem Fundacji FaniMani i że za zrobione tu przez Ciebie zakupy sklep przekaże drobną kwotę na nasze konto.

Już za samo zainstalowanie przez Ciebie "przypominajki", na nasze konto wpłynie złotówka. A potem - o tym że dany sklep jest partnerem Fundacji dowiesz się nie tylko wchodząc na stronę sklepu, ale też przeglądając wyniki w wyszukiwarce Google! Tak jak na przykładach poniżej:


https://fanimani.pl/stowarzyszenie-polski-ruch-czystszej-produkcji/?utm_source=sendy&utm_medium=email&utm_campaign=20160615-podaruj-zlotowke

Poza tym, jeżeli zrobisz pierwsze zakupy u Partnera FaniMani do końca lipca br., otrzymamy dodatkowo 10 zł.

Zatem - do dzieła!  Nasze ważne cele i działania czekają na Twoje wsparcie!  :-)

 


 
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz