Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Informujemy o kolejnej edycji konkursu Innowator Śląska (przedłużony termin)

Informujemy o kolejnej edycji konkursu Innowator Śląska (przedłużony termin)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 16 marca 2017 | 09:46

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w ramach projektu Enterprise Europe Network zaprasza firmy i instytucje sektora b+r do dziewiątej edycji konkursu Innowator Śląska. Nabór dokumentacji konkursowej trwa do 31 marca 2017 r.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego w ramach marki INNOSILESIA.

Do konkursu mogą przystąpić podmioty w czterech kategoriach: mikroprzedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca oraz instytucja sektora badawczo-rozwojowego.

Uczestnicy Innowatora Śląska muszą wykazać się:
  • udokumentowanym wprowadzeniem na rynek innowacyjnego produktu, technologii lub usługi w okresie ostatnich trzech lat, w przypadku -mikro, małego i średniego przedsiębiorcy,
  • innowacyjną usługą, produktem lub technologią gotową do demonstracji w przypadku instytucji sektora badawczo-rozwojowego.
Aby zgłosić swój udział w konkursie wystarczy wypełnić deklarację uczestnictwa oraz przesłać ją w wersji papierowej pocztą z dopiskiem Konkurs „Innowator Śląska 2016”, na adres GAPR sp. z o.o. (44-100 Gliwice, ul. W. Pola 16) lub złożyć osobiście w sekretariacie GAPR sp. z o.o. oraz w wersji elektronicznej, przesłanej na adres: een@gapr.pl w terminie do 31 marca 2017 r.
Deklaracja uczestnictwa oraz regulamin konkursu dostępne są w zakładce zgłoszenia na http://gapr.pl/pl/top/zgloszenia.

Więcej informacji:http://gapr.pl/pl/top/innowator_


Biuro konkursu: een@gapr.pl tel. 032 3393160/167Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz