Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Nasze Stowarzyszenie Członkiem Honorowym Fundacji i Rady Fundacji Ochrony Środowiska w Żyrardowie

Nasze Stowarzyszenie Członkiem Honorowym Fundacji i Rady Fundacji Ochrony Środowiska w Żyrardowie

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 2 sierpnia 2017 | 09:21


17 lipca 2017 r., na zaproszenie Fundacji Ochrony Środowiska Naturalnego Miasta Żyrardowa i Okolic, uczestniczyliśmy w posiedzeniu Rady ww. Fundacji. Spotkaniu przewodniczył, w imieniu Prezydenta Żyrardowa (który jest Przewodniczącym Rady Fundacji), wiceprezydent Lucjan Chrzanowski. Uczestnikami posiedzenia byli  fundatorzy i członkowie Rady oraz zaproszeni goście.
Po części programowej (m.in. zatwierdzeniu sprawozdań i przedstawieniu planu działań Fundacji na najbliższy rok) doszło do zarekomendowania przez Zarząd Fundacji Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji oraz osoby prywatnej Pana Sławomira Puchała do przyjęcia jako Członków Honorowych Fundacji i jej Rady. Po prezentacji kandydatów (w tym wystąpieniu Sekretarza Generalnego naszego Stowarzyszenia - Krystyny Lenarczyk - opisującym najważniejsze dokonania i działania naszego Stowarzyszenia), została przegłosowana i przyjęta stosowna uchwała. Nowo przyjęci Członkowie Honorowi złożyli deklarację przestrzegania w praktyce zasad i celów Fundacji Ochrony Środowiska naturalnego i okolic w Żyrardowie - które są zbieżne z zasadami Czystszej Produkcji. Miłym akcentem było wręczenie Dyplomu Członka Honorowego Fundacji (skan zamieszczamy poniżej). Przyjęcie do grona Rady Fundacji jest kolejnym zacieśnieniem naszej współpracy, która trwa już od kilku lat (wspólnie organizujemy cykliczną imprezę pod nazwą Powiatowy Piknik Energetyczny, prowadzimy wspólne kampanie, szkolenia, seminaria). Należy też dodać, że Prezes Fundacji jak i kilku członków Rady Fundacji to Eksperci Czystszej Produkcji - absolwenci Szkół CP, dziś znanych jako Akademia Zrównoważonej Produkcji.
Opracowała:
Krystyna Lenarczyk
Sekretarz Generalny Stowarzyszenia
Polski Ruch Czystszej ProdukcjiW imieniu Stowarzyszenia Polski Ruch CP dyplom Członka Honorowego odbiera Krystyna Lenarczyk - Sekretarz Generalny Stowarzyszenia.

Krystyna Lenarczyk - Sekretarz Generalny Stowarzyszenia Polski Ruch CP i Andrzej Rakszewski - Prezes Fundacji Ochrony Środowiska Naturalnego Miasta Żyrardowa i okolic

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz