Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Nasze Stowarzyszenie patronem medialnym konferencji o Gospodarce Obiegu Zamkniętego (Warszawa, 23.11.2017)

Nasze Stowarzyszenie patronem medialnym konferencji o Gospodarce Obiegu Zamkniętego (Warszawa, 23.11.2017)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 25 października 2017 | 21:33Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji dołączyło do grona patronów medialnych konferencji Koalicji Reconomy, zatytułowanej "Gospodarka Obiegu Zamkniętego - biznes i konsument na ścieżce zmiany".

Konferencja, która odbędzie się 23 listopada 2017 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie, będzie kolejną okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń i dzielenia się dobrymi praktykami oraz aktualną wiedzą o wdrażaniu w Polsce i w całej UE idei Gospodarki o Obiegu Zamkniętym - zarówno w kontekście biznesu, jak i konsumentów.

Serdecznie zapraszamy na tę konferencję, na której oczywiście również będziemy obecni. Szczegółowy program znajduje się na stronie: http://reconomy.pl/public/userfiles/koalicja/program_konferencja_23_listopada_2017.pdf
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz