Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Raport podsumowujący debaty o GOZ - z udziałem naszego Stowarzyszenia

Raport podsumowujący debaty o GOZ - z udziałem naszego Stowarzyszenia

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on niedziela, 25 marca 2018 | 19:0021 marca 2018 r., w centrum prasowym PAP w Warszawie, braliśmy udział w inauguracji raportu Koalicji Reconomy, zatytułowanego "W kierunku gospodarki cyrkularnej - rekomendacje rozwoju i implementacji praktycznych rozwiązań dla biznesu". Publikacja stanowi podsumowanie cyklu debat, w których uczestniczyli m.in. eksperci naszego Stowarzyszenia. Z treścią raportu można zapoznać się na tej stronie.


http://ingos.pl/public/userfiles/pdf/raport_w_kierunku_gospodarki_cyrkularnej.pdfUdostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz