Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Wasze opinie o naszych szkoleniach - aktualizacja

Wasze opinie o naszych szkoleniach - aktualizacja

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on piątek, 2 marca 2018 | 17:11


Dbając o jakość organizowanych przez nasze Stowarzyszenie szkoleń, prosimy Uczestników o ocenę naszej pracy - poprzez wypełnianie ankiet ewaluacyjnych. Każda wypełniona ankieta to dla nas cenne źródło informacji. Dzięki niej wiemy co poprawić, aby Uczestnicy byli zadowoleni. Najwyższa pora na przedstawienie Państwu najnowszego zestawienia, dotyczącego przekazywanych w tych ankietach opinii.

Podsumowania wykonywane są na podstawie 100 ostatnich ankiet ewaluacyjnych. Najnowsze wyniki prezentujemy na poniższych infografikach. Stopień zadowolenia był określany przez Uczestników w skali od 1 do 5, gdzie 5 to ocena najwyższa. Wartości spisane w diagramach to średnie arytmetyczne z udzielonych odpowiedzi.
Na organizowane przez nas szkolenia przychodzą Osoby z różnym doświadczeniem - zarówno początkujący, jak i doświadczeni pracownicy. Dlatego tym bardziej doceniamy wysoki poziom zadowolenia Uczestników ze zdobycia nowej, przydatnej wiedzy.
Uczestnicy oceniają również pracę naszych Trenerów. Najnowsze wyniki podsumowuje poniższa infografika:


Warto także podkreślić również, że aż 97% Uczestników poleciłoby innym nasze szkolenia (przy braku osób, które by ich nie polecały).
Z przeprowadzonej analizy wynika, że Uczestnicy szkoleń są zadowoleni z jakości oferowanych przez nas usług szkoleniowych. Jest to dla nas powód do dumy, ale także zobowiązanie - nie tylko do co utrzymania wysokiego poziomu naszych usług, ale też do dalszego doskonalenia.
Ciesząc się z osiągniętych dotąd wyników - serdecznie zapraszamy!


P.S.
Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka cytatów z analizowanych ankiet ewaluacyjnych:

Co najbardziej się podobało?
  • "Kameralny charakter szkolenia, co pozwala na zadawanie pytań i dokładne omówienie zagadnień"
  • "Atmosfera, komunikatywność trenera, fachowość"
  • "Możliwość dyskusji na konkretnych przykładach, duża wiedza trenera, możliwość konsultacji po szkoleniu"
  • "Mała grupa, swobodne zadawanie pytań, praktyczne przykłady w omówionych zagadnieniach, możliwość omówienia zagadnień dotyczących naszych firm"
  • "Systematyczne ułożenie treści, szkolenie poparte konkretnymi ustawami"
  • "Jasno przekazana wiedza, tempo znakomite!"
  • "Indywidualne podejście trenera. Szkolenie nie było prowadzone tylko w aspekcie teoretycznym"
  • "Sposób prowadzenia szkolenia i jego praktyczność"
  • "Kameralna grupa, możliwość zadawania pytań, dobry kontakt z trenerem"

ZOBACZ AKTUALNIE ZAPLANOWANE SZKOLENIA


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz