Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Spotkanie kół naukowych na Politechnice Śląskiej

Spotkanie kół naukowych na Politechnice Śląskiej

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on poniedziałek, 26 lutego 2018 | 22:20Młodzi, zdolni, pełni zapału i chęci! W piątek 23.02.2018 r. w Katowicach odbyło się pierwsze spotkanie dwóch Studenckich Kół Naukowych działających przy Politechnice Śląskiej - SKN Smart Production (Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii) i SKN Gospodarki Odpadami (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki). Oba koła pragną połączyć swoje siły by móc zdziałać więcej, a nasze Stowarzyszenie zamierza się bacznie przyglądać młodym naukowcom i w razie potrzeby służyć pomocą… bo "smart production" i przemyślana gospodarka odpadami to w znacznej mierze czystsza produkcja!

Współpraca obu kół została zainspirowana właśnie przez nasze Stowarzyszenie - tym bardziej cieszymy się zatem z tego spotkania. Studentom życzymy dużo motywacji i determinacji w swoich działaniach.
Opracowała: Karolina Ceglarz
 Politechnika Śląska, SKN Gospodarki Odpadami
Stażystka w Stowarzyszeniu Polski Ruch CP


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz