Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Patronat Stowarzyszenia nad konferencją poświęconą GOZ - Warszawa, 19 września 2018 r.

Patronat Stowarzyszenia nad konferencją poświęconą GOZ - Warszawa, 19 września 2018 r.

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on sobota, 18 sierpnia 2018 | 16:00

 

Nasze Stowarzyszenie objęło patronatem konferencję zatytułowaną "Gospodarka o obiegu zamkniętym – nowa utopia czy droga konieczna", organizowaną przez Fundację WWF Polska oraz Szkołę Główną Handlową, która odbędzie się 19 września w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (ul. Niepodległości 128, budynek C, Aule I i II).

W programie, z którym można zapoznać się na stronie https://www.wwf.pl/gospodarka-obiegu-zamknietego, znajdą się m.in. następujące wystąpienia:
  • "Czystsza Produkcja - 30 lat doświadczeń w działaniach w kierunku GOZ w Polsce" - dr inż. Michał Jan Cichy, Prezes Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji
  • "Przykłady wdrożeń GOZ w przedsiębiorstwach produkcyjnych - efekty ekonomiczne, środowiskowe i społeczne" - dr inż. Małgorzata Hordyńska, Politechnika Śląska (a równocześnie Sekretarz Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji)
     
Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać do 1 września br. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie konferencji: https://www.wwf.pl/gospodarka-obiegu-zamknietego

Zapraszamy!
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz