Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Zakupy przed nowym rokiem szkolnym? - pamiętaj, że przy okazji możesz nam pomagać!

Zakupy przed nowym rokiem szkolnym? - pamiętaj, że przy okazji możesz nam pomagać!

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on sobota, 18 sierpnia 2018 | 14:00

Jak już nie raz pisaliśmy, nasze Stowarzyszenie możecie wspomagać zupełnie za darmo, przy okazji zakupów dokonywanych w sklepach internetowych. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej Fundacji FaniMani, na której portalu już od kilku lat posiadamy swój profil.

Fundacja FaniMani łączy sklepy internetowe, kupujących oraz organizacje pozarządowe (takie jak np. nasze Stowarzyszenie). W jaki sposób? Sklepy przystępujące do FaniMani deklarują określoną, niewielką darowiznę (np. 1-3% lub kilka złotych od zakupów), którą - jeśli Klient zaloguje się w sklepie przez stronę Fundacji i dokona w nim zakupu - przeznaczy na wsparcie wskazanej wcześniej przez Klienta organizacji społecznej. Ty nic nie dopłacasz - po prostu robisz zakupy jak zwykle. Sklep zyskuje - bo to właśnie w nim dokonano zakupów. Zyskuje też obdarowana organizacja społeczna - za jedną transakcję może i niewiele, ale ... grosz do grosza!

Wystarczy więc, że bezpłatnie zarejestrujesz się na stronie https://fanimani.pl/ i jako wspieraną organizację wskażesz Stowarzyszenie Polski Ruch CP, a sklepy internetowe będziesz wyszukiwać przez stronę Fundacji (lub - co jest zdecydowanie wygodniejsze - zainstalujesz dostępną na stornie Fundacji apkę-przypominajkę, która już w wynikach Google'a podpowie Ci, które sklepy internetowe są zarejestrowane w Fundacji).
To nic nie kosztuje, a nam pomoże pozyskiwać środki na działalność. Więc jak? - czy możemy na Ciebie liczyć?


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz