Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Opinie o naszych szkolniach - aktualizacja

Opinie o naszych szkolniach - aktualizacja

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on wtorek, 12 marca 2019 | 14:09Dbając o jakość organizowanych przez nasze Stowarzyszenie szkoleń, prosimy Uczestników o ocenę naszej pracy - poprzez wypełnianie ankiet ewaluacyjnych. Każda wypełniona ankieta to dla nas cenne źródło informacji. Dzięki niej wiemy co poprawić, aby Uczestnicy byli jeszcze bardziej zadowoleni. Najwyższa pora na przedstawienie najnowszego zestawienia, dotyczącego przekazywanych w tych ankietach opinii.


Ponieważ takie podsumowanie robimy mniej więcej co roku, odtąd nie będzie to (jak dotąd) podsumowanie wyników ostatnich 100 ankiet, ale zestawienie wyników wszystkich ankiet wypełnionych w poprzednim roku - czyli obecnie podsumowujemy rok 2018. Należy zaznaczyć, że był to dla nas bardzo ciekawy rok, pełen zmian: nowych tematów, nowych Trenerów, nowych miast i lokalizacji, a więc wielu eksperymentów - a także rok uzyskania certyfikatu SUS 2.0 potwierdzającego wysoką jakość prowadzonych przez nas szkoleń i umożliwiającego uzyskanie dofinansowania dla pracowników MMŚP. To także kolejny rok doskonalenia - w tym również, co ważne, podniesienia standardu naszej sali szkoleniowej w Katowicach :)

Najnowsze wyniki prezentujemy na poniższych infografikach. Stopień zadowolenia był określany przez Uczestników w skali od 1 do 5, gdzie 5 to ocena najwyższa. Wartości spisane w diagramach to średnie arytmetyczne z udzielonych odpowiedzi.

Na organizowane przez nas szkolenia przychodzą Osoby z różnym doświadczeniem - zarówno początkujący, jak i doświadczeni pracownicy. Dlatego tym bardziej doceniamy wysoki poziom zadowolenia Uczestników ze zdobycia nowej, przydatnej wiedzy.
Uczestnicy oceniają również pracę naszych Trenerów. Najnowsze wyniki podsumowuje poniższa infografika:Warto także podkreślić również, że 98% Uczestników poleciłoby innym nasze szkolenia.
Z przeprowadzonej analizy wynika, że Uczestnicy szkoleń są zadowoleni z jakości oferowanych przez nas usług szkoleniowych. Jest to dla nas powód do dumy, ale także zobowiązanie - nie tylko do co utrzymania wysokiego poziomu naszych usług, ale też do dalszego doskonalenia.
Ciesząc się z osiągniętych dotąd wyników - serdecznie zapraszamy!


P.S.
Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka cytatów z analizowanych ankiet ewaluacyjnych:

Co najbardziej się podobało?
 • "Merytoryka szkolenia, otrzymane odpowiedzi na zadane pytania, uporządkowany tok szkolenia"
 • "Jasno przekazana wiedza, tempo przekazywania informacji znakomite"
 • "Atmosfera, komunikatywność prowadzącej, fachowość"
 • "Mała grupa, swobodne zadawanie pytań, praktyczne przykłady w omówionych zagadnieniach, możliwość omówienia tych zagadnień dla naszych firm"
 • "Wyczerpujące i zrozumiałe tłumaczenia poszczególnych zagadnień"
 • "Najlepszy trener. Praca na przykładach, bieżące rozwiązywanie problemów"
 • "Jasno przekazywane informacje, możliwość zadawania pytań na bieżąco, ciekawe dyskusje"
 • "Duże doświadczenie trenera, przykłady z praktyki"
 • "Sposób kumulacji dużego materiału w uporządkowany sposób i dostępny do zrozumienia dla kursantów"
 • "Łatwy i prosty sposób przekazania wiedzy, nie wpadanie w 'bełkot' prawniczy"
 • "Zwarte, spójne i na temat"
 • "Praktyczne warsztaty przy użyciu komputera"
 • "Perfekcyjna komunikacja z uczestnikami, bezpośrednia relacja"
 • "Pani prowadząca bardzo pomocna i zaangażowana w problemy, każdej osoby indywidualnie"
 • "Bardzo kompetentny trener. Wiedza przekazana w sposób jasny, klarowny i wyczerpujący temat"

ZOBACZ AKTUALNIE ZAPLANOWANE SZKOLENIA


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz