Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Wsperamy II edycję The Polish Circular Week oraz Mazovia Circular Congress (październik 2019)

Wsperamy II edycję The Polish Circular Week oraz Mazovia Circular Congress (październik 2019)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 24 lipca 2019 | 11:23
Stowarzyszenie dołączyło do grona Partnerów Wspierających kolejnej, drugiej już organizowanej w Polsce edycji The Polish Circular Week (Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym). Objęliśmy także patronatem organizowaną w ramach tego tygodnia konferencję "Mazovia Circular Congress" (11.10.2019), a nasze Czasopismo - "Czystsza Produkcja i Eko-zarządzanie" objęło oba te wydarzenia patronatem medialnym.
Obecnie planowany, Międzynarodowy Tydzień Gospodarki Obiegu Zamkniętego, odbędzie się 7-13 października 2019. Więcej informacji - w tym o pierwszych zgłoszonych wydarzeniach - dowiesz się na stronie http://circularweek.org/
Wkrótce do tych wydarzeń dodamy także naszą jubileuszową, planowaną obecnie konferencję, poświęconą 30-leciu Czystszej Produkcji (7.10.2019 r., Warszawa).

Przypominamy, że pierwsza edycja The Polish Circular Week odbyła się w dniach 22-28 października 2018 r. W całym kraju zorganizowano w tym czasie wiele wydarzeń promujących Gospodarkę o Obiegu Zamkniętym, w tym m.in. dużą międzynarodową konferencję w Warszawie. Nie zabrakło też naszego projektu  - "Jednorazówki poza obiegiem!".

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz