Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Nasz kolejny raport COE w ramach inicjatywy ONZ Global Compact - złożony :)

Nasz kolejny raport COE w ramach inicjatywy ONZ Global Compact - złożony :)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 26 sierpnia 2021 | 11:07Złożyliśmy nasz trzeci raport do ONZ, wymagany z uwagi na formalne uczestnictwo naszego Stowarzyszenia w Inicjatywie Sekretarza Generalnego ONZ - UN Global Compact (UNGC). Taki raport jesteśmy zobowiązani składać co 2 lata.
Nasze "Communication On Engagement" (COE) przesłaliśmy dziś (tj. 26.08.2021 r.) na stronę inicjatywy UNGC. Możesz zapoznać się z naszym raportem klikając link poniżej.

Pobierz Raport COE naszego Stowarzyszenia za okres od września 2019 do sierpnia 2021 roku.

Zobacz także stronę z naszym COE na portalu UN Global Compact

Przypominamy, że United Nations Global Compact to Inicjatywa Sekretarza Generalnego ONZ, zalecająca firmom i innym organizacjom poparcie, przyjęcie i stosowanie, we wszystkich sferach ich działalności, dziesięciu fundamentalnych zasad z zakresu praw człowieka, standardów pracy, ochrony środowiska i zapobiegania korupcji. Z 10-ma zasadami Global Compact możesz zapoznać się tutaj.


 

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz