Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Ministerstwo Rozwoju i Techologii wśród Patronów kolejnej edycji Polskiego Rejestru CP i OP

Ministerstwo Rozwoju i Techologii wśród Patronów kolejnej edycji Polskiego Rejestru CP i OP

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 26 sierpnia 2021 | 13:31Miło nam poinformować, że Ministerstwo Rozwoju i Technologii objęło honorowy patronat nad kolejną, trwającą już edycją Polskiego Rejestru Czystszej Produkcji i Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości.

 
Zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami przyznawania patronatów przez MRiT, w przypadku wydarzeń cyklicznych, patronatami obejmowane są oddzielnie poszczególne edycje - stąd konieczne było wystąpienie z wnioskiem o przedłużenie patronatu na kolejny rok działania naszego Rejestru.

Ministerstwo patronuje Rejestrowi od samego początku jego powstania, tj. od 2002 r. - najpierw jako Ministerstwo Gospodarki, później jako Ministerstwo Rozwoju, następnie jako Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii; Ministerstwo Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii, a obecnie - Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Przypominamy, że:
  • Kapitule Rejestru Przewodniczy przedstawiciel Ministerstwa Klimatu i Środowiska (obecnie Pani Minister Małgorzata Golińska - Sekretarz Stanu w MKiŚ)
  • Rejestrowi patronują:
    • Ministerstwo Rozwoju i Technologii
    • Główny Inspektor Ochrony Środowiska
    • Prezes Zarządu Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz