Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Spotkanie szkoleniowo-networkingowe Ekspertów CP - Warszawa, 1 grudnia 2022 r.

Spotkanie szkoleniowo-networkingowe Ekspertów CP - Warszawa, 1 grudnia 2022 r.

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 17 listopada 2022 | 14:00Szanowni Eksperci Czystszej Produkcji!  

Chcielibyśmy, po latach, powrócić do spotkań Ekspertów CP. Wymiana doświadczeń jest dużym plusem naszej działalności. Takie spotkania pozwalają nam, Ekspertom, zmienić zdanie i sposób myślenia. Słuchając o zmianach jakie wprowadzane są w wyniku realizacji Projektów Czystszej Produkcji przekonujemy się, że stosując proekologiczne podejście możemy wszystko!

Zapraszamy na spotkanie, tym razem w formule stacjonarnej - do Warszawy, 1 grudnia 2022 r.

Podczas tego wydarzenia wysłuchacie prezentacji przedstawionych przez Ekspertów, w tym m.in. przykładów projektów wróżonych podczas Akademii CP, a po południu weźmiecie udział w spotkaniu networkingowym, w czasie, którego będziemy mieli czas na poznanie się oraz wymianę doświadczeń. Wśród poruszanych tematów nie zabraknie omówienia planowanych zmian prawnych w ochronie środowiska oraz jakże ważnego i aktualnego obecnie zagadnienia, jakim jest poprawa efektywności energetycznej w firmach. Chcielibyśmy, aby to wydarzenie było dla Uczestników „prawdziwą ucztą ekologicznych pomysłów”.

Możecie zostać także o dzień dłużej! - już 2 grudnia organizujemy konferencję podsumowującą projekt "Kampania edukacyjna na temat zapobiegania zanieczyszczeniom oraz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, z wykorzystaniem doświadczeń Czystszej Produkcji i EMAS" (www.cp.org.pl/goz), realizowany przez nasze Stowarzyszenie w latach 2019-2022, z dofinansowaniem ze środków NFOŚiGW.

Udział w obu wydarzeniach (spotkaniu Ekspertów oraz Konferencji) jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Bądźmy razem w tych wyjątkowych dniach. Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA!

Jesteś Ekspertem Czystszej Produkcji (Absolwentem Szkoły/Akademii CP), lecz nie dotarło do Ciebie zaproszenie? - zadzwoń lub napisz: tel. 695 146 887, e-mail k.lenarczyk@cp.org.pl (Osoba kontaktowa: Krystyna Lenarczyk - Sekretarz Generalny Zarządu Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji).

 


Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz