Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Nasz kolejny raport COE w ramach inicjatywy ONZ Global Compact - złożony :)

Nasz kolejny raport COE w ramach inicjatywy ONZ Global Compact - złożony :)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on piątek, 25 sierpnia 2023 | 07:50Złożyliśmy nasz czwarty raport do ONZ, wymagany z uwagi na formalne uczestnictwo naszego Stowarzyszenia w Inicjatywie Sekretarza Generalnego ONZ - UN Global Compact (UNGC). Taki raport jesteśmy zobowiązani składać co 2 lata.
Nasze "Communication On Engagement" (COE) przesłaliśmy dziś (tj. 25.08.2023 r.) na stronę inicjatywy UNGC. Możesz zapoznać się z naszym raportem klikając link poniżej.

Pobierz Raport COE naszego Stowarzyszenia za okres od września 2021 do sierpnia 2023 roku.

Zobacz także stronę z naszym COE na portalu UN Global Compact

Przypominamy, że United Nations Global Compact to Inicjatywa Sekretarza Generalnego ONZ, zalecająca firmom i innym organizacjom poparcie, przyjęcie i stosowanie, we wszystkich sferach ich działalności, dziesięciu fundamentalnych zasad z zakresu praw człowieka, standardów pracy, ochrony środowiska i zapobiegania korupcji. Z 10-ma zasadami Global Compact możesz zapoznać się tutaj.


 

Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz