Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Pantronat Stowarzyszenia nad konferencją ''Doświadczenia i perspektywy transformacji ekologicznej'' (21.11.2023 r.)

Pantronat Stowarzyszenia nad konferencją ''Doświadczenia i perspektywy transformacji ekologicznej'' (21.11.2023 r.)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on wtorek, 10 października 2023 | 12:06

 

 

Nasze Stowarzyszenie objęło patronatem medialnym hybrydową konferencję "Doświadczenia i perspektywy transformacji ekologicznej", organizowaną w dniu 21 listopada 2023 r. w Hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13) przez Polską Izbę Ekologii

Cel konferencji: W obliczu rosnących wyzwań związanych z degradacją środowiska, zmianami klimatycznymi i utratą bioróżnorodności, identyfikuje się pilną potrzebę przyspieszenia transformacji ekologicznej. Skupienie uwagi na tym problemie oraz omówienie konkretnych rozwiązań i perspektyw w zakresie transformacji ekologicznej to główne cele konferencji. Ponadto, konferencja zapewni platformę do budowania partnerstw i współpracy między różnymi interesariuszami związanymi z zagadnieniami transformacji ekologicznej. Spotkania, sesje networkingowe i warsztaty pozwolą na nawiązanie kontaktów i wymianę pomysłów, co przyczyni się do tworzenia synergii i realizacji wspólnych działań na rzecz transformacji ekologicznej.

Szczegółowe informacje oraz zapisy - na stronie poświęconej tej konferencji.
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz