Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Nasze Stowarzyszenie Patronem Medialnym Konferencji ''Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie'' (Katowice, 9.10.2017)

Nasze Stowarzyszenie Patronem Medialnym Konferencji ''Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie'' (Katowice, 9.10.2017)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on poniedziałek, 16 października 2017 | 16:36W dniu 9 października 2017 r. w Hotelu ALTUS Prestige Katowice odbyła się konferencja nt. "Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie", zorganizowana przez Polską Izbę Ekologii. Nasze Stowarzyszenie - oraz nasze Czasopismo "Czystsza Produkcja i Eko-zarządzanie" - dołączyły do grona Patronów Medialnych tego wydarzenia.

Celem konferencji była wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie metod ograniczania skutków szkodliwych zanieczyszczeń powietrza zagrażających zdrowiu i życiu człowieka oraz podniesienie świadomości społecznej nt. wpływu zanieczyszczenia powietrza na zdrowie człowieka.

Konferencja skierowana była do jednostek samorządu terytorialnego, ekspertów specjalizujących się w ochronie powietrza, przedsiębiorstw, uczelni, instytutów badawczo-naukowych, organizacji pozarządowych, osób fizycznych zaangażowanych w problematykę ochrony powietrza.

Więcej informacji na stronie konferencji można uzyskać na stronie: 
Na konferencji byliśmy oczywiście obecni:-)
Na zdjęciu, od lewej: prof. Zygfryd Nowak, Michał Jan Cichy, Małgorzata Hordyńska, Anna Jagoda-Siegmund
Fot.: Polska Izba Ekologii
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz