Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Objęliśmy patronatem medialnym konferencję o prawie wodnym, w Katowicach (28.11.2017)

Objęliśmy patronatem medialnym konferencję o prawie wodnym, w Katowicach (28.11.2017)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on czwartek, 2 listopada 2017 | 20:58


Nasze Stowarzyszenie oraz czasopismo "Czystsza Produkcja i Eko-zarządzanie" objęły patronatami medialnymi konferencję "Perspektywy i wyzwania gospodarki wodnej w świetle nowego prawa wodnego", organizowaną w dniu 28 listopada 2017 r., przez współpracującą z nami Polską Izbę Ekologii. Spotkanie odbędzie się w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach (ul. Jagiellońska 25).

Celem konferencji będzie omówienie szeregu istotnych zmian, które niesie za sobą wdrożenie nowej ustawy o Prawie wodnym - w 2018 roku i latach następnych (o zmianach tych informuje także nasze Stowarzyszenie - m.in. poprzez specjalistyczne szkolenie poświęcone w całości ww. tematyce).

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli administracji publicznej, przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, firm związanych z gospodarką wodno-ściekową oraz reprezentantów świata nauki i biznesu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie PIE.Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz