Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , , » Nasze szkolenia już z dofinansowaniem dla MMŚP!

Nasze szkolenia już z dofinansowaniem dla MMŚP!

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on sobota, 18 sierpnia 2018 | 19:53


Miło nam poinformować, że pracownicy mikro-, małych  i średnich przedsiębiorstw (MMŚP) mogą już uzyskać dofinansowanie do udziału w naszych szkoleniach! Dofinansowanie różni się w zależności od wielkości firmy oraz województwa. W przypadku mikrofirm w niektórych województwach (np. śląskim) dofinansowanie może wynosić nawet 80%.
Dotyczy to wszystkich naszych szkoleń (otwartych i zamawianych), zarówno tych z zakresu przepisów prawnych w ochronie środowiska, jak i Akademii Czystszej Produkcji! - dofinansowaniem można objąć również ewentualne działania doradcze.

Dofinansowanie to stało się możliwe dzięki uzyskaniu przez nasze Stowarzyszenie certyfikatu potwierdzającego funkcjonowanie systemu zarządzania usługami szkoleniowo-rozwojowymi zgodnie ze standardem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0, nadanemu nam przez firmę DEKRA (kopią tego dokumentu chwalimy się, z dumą, poniżej). Dzięki temu certyfikatowi uzyskaliśmy wpis "z dofinansowaniem" w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez PARP ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bardzo cieszymy się z tego sukcesu - i zapraszamy na szkolenia! - zapoznaj się z ich aktualnym terminarzem.

Aby dowiedzieć się jak uzyskać dofinansowanie, przeczytaj tę krótką instrukcję, a w przypadku dalszych pytań skontaktuj się z:

Anna Jagoda-Siegmund
tel.: 665 462 133
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz