Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Relacja z konferencji pod naszym patronatem - Ochrona powietrza w kontekście zmian klimatycznych (Katowice, 12.12.2018)

Relacja z konferencji pod naszym patronatem - Ochrona powietrza w kontekście zmian klimatycznych (Katowice, 12.12.2018)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 19 grudnia 2018 | 16:02W dniu 12 grudnia 2018 r. w Hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach odbyła się konferencja Polskiej Izby Ekologii nt. "Ochrona powietrza w kontekście zmian klimatycznych". Konferencja została objęta patronatem medialnym m.in. Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji oraz czasopisma "Czystsza Produkcja i Eko-zarządzanie".

Celem konferencji była wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie poprawy jakości powietrza, metod ograniczania niskiej emisji, czystszych technologii ochrony powietrza oraz aktualnych problemów zarządzania środowiskiem i zrównoważonego rozwoju gospodarczego w kontekście zmian klimatycznych.

Konferencja, która odbyła się w ramach wydarzeń towarzyszących Szczytowi Klimatycznemu COP24 w Katowicach, była skierowana do podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego, ekspertów specjalizujących się w ochronie powietrza, uczelni, instytutów naukowo-badawczych, organizacji pozarządowych, a także do zainteresowanych uczestników COP24.


Źródło: http://www.pie.pl/konferencja-pie.html
Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz