Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Polski Ruch CP w programie webinarium europejskiej sieci EREK - zapraszamy 11 czerwca

Polski Ruch CP w programie webinarium europejskiej sieci EREK - zapraszamy 11 czerwca

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on piątek, 7 czerwca 2019 | 14:13

Jako partner Sieci EREK, zapraszamy już w najbliższy wtorek, 11 czerwca, na webinarium "EREK network members in action - supporting SMEs towards resource efficiency. Insights from Italy and Poland" (członkowie sieci EREK w działaniu - wspieranie MMŚP w działaniach zmierzających do efektywności zasobowej. Spostrzeżenia/przykłady z Włoch i z Polski).
Będzie to drugie z cyklu webinariów prezentujących działalność członków Sieci, przyczyniającą się do poprawy efektywności zasobowej (np. redukcji zużycia materiałów lub energii) w europejskich MMŚP. Dla nas to webinarium będzie szczególnie ważne, gdyż za przykład z Polski posłuży działalność naszego Stowarzyszenia! :-)
Webinarium zostało zaplanowane w godzinach 11.45-13.30. Zapraszamy do rejestracji pod adresem: https://www.eventbrite.co.uk/e/webinar-erek-network-members-in-action-tickets-62348694624

EREK - European Resource Efficiency Knowledge Centre - to inicjatywa Komisji Europejskiej, skupiająca organizacje dążące do poprawy sytuacji w firmach, głównie mikro-, małych i średnich. O naszym przystąpieniu do Sieci możesz przeczytać w oddzielnym artykule na naszej stronie.


Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz