Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » , » Webinarium ''Zero Waste. Konsument w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym'' (22 czerwca 2021 r.)

Webinarium ''Zero Waste. Konsument w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym'' (22 czerwca 2021 r.)

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on środa, 2 czerwca 2021 | 14:09

  

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium zatytułowane "Zero Waste. Konsument w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym".

Program Wydarzenia:

  • Zero Waste - podstawowe informacje.
  • Dlaczego Zero Waste jest tak ważne? - zagrożenia dla planety.
  • Vademecum Zero Waste - piramida 5R.
  • Szybkie podsumowanie: co jest najważniejsze?
  • Zero Waste a Gospodarka o Obiegu Zamkniętym.
  • Przykłady działań w kierunku Zero Waste w Polsce.
  • Sesja Pytań i odpowiedzi.

Webinarium poprowadzi:

Olaf Józefoski - Absolwent Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, magister kulturoznawstwa oraz pedagogiki rewalidacyjnej. Trener, pedagog, ekolog związany szczególnie z nurtem zero waste i sharing economy. Aktywny w wielu organizacjach pozarządowych od 12 lat jako trener, koordynator i wolontariusz. Od 10 lat aktor w wielu grupach oraz projektach teatralnych, laureat kilku nagród za najlepszy spektakl oraz za najlepszy monodram w ramach katowickiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Prezes Stowarzyszenia Wolnej Herbaty z Katowic, działającego w obszarach ekologii, pioniera działań zero waste i sharing economy w regionie. Członek Powiatowej Rady Pożytku Publicznego w Katowicach. Laureat tytułu Koordynatora Roku 2020 w konkursie Barwy Wolontariatu Województwa Śląskiego oraz Lokalnego Bohatera, przyznawanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 

Webinarium zostanie zorganizowane na platformie ClickMeeting, w godzinach 11.00-12.30. Aby wziąć udział, nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, wystarczy przeglądarka internetowa.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "Kampania edukacyjna na temat zapobiegania zanieczyszczeniom oraz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, z wykorzystaniem doświadczeń Czystszej Produkcji i EMAS", realizowanego w latach 2019-2022 przez Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji, z dofinansowaniem ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Serdecznie zapraszamy!Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz