Stowarzyszenie
Polski Ruch Czystszej Produkcji
Home » » Kolejne 4 Świadectwa Czystszej Produkcji!

Kolejne 4 Świadectwa Czystszej Produkcji!

Written By Polski Ruch Czystszej Produkcji on poniedziałek, 27 czerwca 2022 | 19:11

23 czerwca 2022 r. Zarząd naszego Stowarzyszenia nadał Świadectwa Czystszej Produkcji czterem kolejnym firmom - Absolwentom 49. edycji Akademii Czystszej Produkcji. Firmy te, w ramach Akademii, zrealizowały pilotażowe Projekty Czystszej Produkcji (czyli zmiany proekologiczne zapobiegające zanieczyszczeniom i marnotrawstwu zasobów u źródeł ich powstawania) i przedłożyły plany na przyszłość oraz wdrożyły (lub udoskonaliły) Systemy Zarządzania Środowiskowego. Swoją proekologiczną działalność podsumowały w zweryfikowanych przez nasze Stowarzyszenie Raportach Ekologicznych

Świadectwa uzyskały:

 

Serdecznie gratulujemy i witamy w elitarnym gronie instytucji realizujących strategię Czystszej Produkcji!


Pełną listę instytucji posiadających aktualnie Świadectwa CP możesz zobaczyć tutaj 

 

Listę Projektów CP zrealizowanych w ramach 49. edycji Akademii CP (a także podczas wszystkich poprzednich edycji) możesz zobaczyć tutaj.Udostępnij

0 komentarze :

Prześlij komentarz